O nas

Atramentówka.pl jest blogiem tworzonym przez trzech pasjonatów nowoczesnych technologii oraz fotografii. Doświadczenie w druku atramentowym każdy z nas zdobywał na własny sposób. Jeden – drukując zrobione przez siebie zdjęcia, drugi – pracując w międzynarodowej korporacji, trzeci zaś (i tu się nie zdziw) – szukając oszczędności. Do posiadanej wiedzy w tym zakresie dochodziliśmy różnymi drogami, lecz wszyscy podzielamy przekonanie, że druk atramentowy jest obecnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem pod względem jakości oraz oszczędności.

Na stronach tego blogu będziemy się z Tobą dzielili naszą wiedzą na temat wszystkiego, co jest związane z drukiem atramentowym: technologie druku, materiały eksploatacyjne, wiadomości z rynku i nie tylko! Nauczymy Cię także, jak oszczędzać drukując wiele i w super jakości.

Mamy nadzieję, że znajdziesz na tej stronie wszystko, czego potrzebujesz do zgłębienia swojej wiedzy na temat druku atramentowego. Spodziewamy się, że będziesz zadowolony z publikowanych przez nas materiałów, a jeśli znajdziesz jakieś błędy lub nieścisłości – „daj znaka” (blog@atramentowka.pl), a się poprawimy!

www.pdf24.org    Send article as PDF   
Advertise Here
blog toplista Advertise Here