Nano-kartridże ATRAMENTÓWKA nową generacją wiecznych kartridży w Polsce

Opublikowany 02 listopada 2014 przez Atramentówka

Nano-kartridże ATRAMENTÓWKA to innowacyjny wynalazek czołowych ekspertów na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Wynalezienie tego typu kartridży bazowało się na doświadczeniu wiecznych kartridży wcześniejszych pokoleń. Można z pewnością powiedzieć, że są to wieczne kartridże nowego pokolenia. Głównym celem tego produktu jest zapewnienie nano-wartości kosztu wydruków o najwyższej jakości.

Nano-RC Epson XP-600 - 1

Żyjemy w intensywnie rozwijającym się świecie. Codziennie w naszym życiu pojawiają się nowe rzeczy, użytkowanie których jeszcze wczoraj wydawało się nam zbędne. Zaś już dziś owe rzeczy stanowią nie odjemną cześć naszej codzienności, a radzenie z niektórymi wyzwaniami bez nich wydaje się zbyt skomplikowane.

Szukając przykładów nie musimy cofać się zbyt daleko w przeszłość. Wystarczy przypomnieć sobie rynek materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych 6 bądź 7 lat temu, kiedy w Polsce dopiero pojawiały się pierwsze systemy CISS oraz wieczne kartridże. W chwili obecnej te produkty już zdobyły uznanie polskiego konsumenta i nie muszą „walczyć o miejsce pod słońcem”. Natomiast branża materiałów eksploatacyjnych nie stoi na miejscu i codziennie rozwija się: codziennie pojawiają się nowe produkty oraz rozwiązania służące do podniesienia jakości druku oraz obniżenia jego kosztów.

Nano RC HP 3525 - 8Będąc liderem na rynku materiałów eksploatacyjnych również staramy się zapewnić naszym użytkownikom dostęp do najnowszych technologii w branży. Dlatego ten artykuł chcemy poświęcić nano-kartridżom ATRAMENTÓWKA, które w dniu dzisiejszym nabywają coraz większej popularności wśród miłośników druku atramentowego. Wyraz „NANO” charakteryzuje minimalne koszty (nie tylko finansowe) wydruku, które możemy osiągnąć w porównaniu z produktami innych producentów oraz dostawców.

Nano-kartridze HP 3525Wieczne nano-kartridże różnią się od swoich „przodków” przede wszystkim naprawą wad, których doświadczaliśmy stosując niektóre modyfikacje wkładów jednorazowego oraz wielokrotnego napełniania: nieszczelność obudowy oraz zaworów, niewygodny kształt zatrzasków, poniekąd niezgodność z kształtem oryginalnych kartridży, kwestia wypełniacza wewnętrznego w kartridżach bezzaworowych oraz in. Wszystkie te usterki zostały uwzględnione oraz opracowane przez ekspertów tworzących nano-kartridże. W wyniku powstał rewelacyjny produkt, pozbawiony minusów poprzednich pokoleń oraz przygotowany do wyzwań dnia dzisiejszego.

chip_nano-kartridzaTrzeba podkreślić, że przy produkcji nano-kartridży został rozwiązany problem zaburzenia w resetowaniu chipów. Producenci nano-kartridży zlecają produkcję chipów wyspecjalizowanej firmie ApexMix. Jest to producent chipów o światowej marce, który posiada niezawodny system kontroli jakości i specjalizuje się w produkcji chipów elektronicznych dla największych wendorów światowych.

Obecnie nano-kartridże ATRAMENTÓWKA stają się godną alternatywą dla oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w całej Polsce. Dlatego niniejszym wypracowaniem chcemy otworzyć cykl artykułów poświęconych charakterystyce oraz zaletom nano-kartridży do drukarek atramentowych czołowych producentów: Canon, Epson, HP oraz Brother. Nano-kartridże do tych drukarek są dostępne w sklepie internetowym ATRAMENTÓWKA.COM

www.pdf24.org    Send article as PDF   

Leave a Reply

Advertise Here
blog toplista Advertise Here