8 przyczyn, dlaczego warto korzystać z nano-kartridży do drukarek CANON

Opublikowany 09 listopada 2014 przez Atramentówka

W poprzednio opublikowanym artykule omawialiśmy, co to jest nano-kartridż i czym on się różni od innych kartridży atramentowych. Dla tych naszych czytelników, którzy dopiero dołączyli do nas, chcemy przypomnieć, że nano-kartridże to wieczne kartridże nowej generacji, pozbawione wad poprzednich pokoleń.

Kartridz Canon CLI-8Niniejszym kontynuujemy charakterystykę nano-kartridży do atramentowych urządzeń drukujących i tym razem omówmy kartridże do drukarek CANON. Ten światowy producent jest jednym z liderów polskiego rynku peryferii komputerowej, a jego nowe drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne cieszą się poważnym zainteresowaniem konsumenta. Właśnie do nowych drukarek Canon dedykowana jest oferta nano-kartridży ATRAMENTÓWKA, które w swoim połączeniu zapewniają bardzo wysoką jakość wydruku w rzeczywiście niskich cenach (wyliczenia wartości wydruku przedstawiamy niżej).

Warto podkreślić, że w testowaniu nano-kartridży do Canon brali udział nasi klienci, od których i pochodzi poniższy feedback. Po porównaniu do innych materiałów eksploatacyjnych (oryginalne kartridże, zwykłe wieczne kartirdże oraz zamienniki jednorazowe) nasi nano-pionerzy wskazali 8 punktów kluczowych, które warto wziąć pod uwagę przy omawianiu zalet tego innowacyjnego produktu.

1. Nano-kartridże do CANON są fabrycznie napełnione. Chociaż kartridże nano są kartridżami wielokrotnego napełniania, są one zarazem fabrycznie napełnione, co pozwala używać kartridż bez dodatkowego napełniania natychmiast po zakupie.

2. 100% Kompatybilność z kasetnicą drukarki. System zatrzasków daje możliwość prawidłowo zainstalować wkład bez wysiłku fizycznego. Brak problemów związanych z instalacją oraz akceptacją kartridży.

3. Modyfikowany otwór do napełniania, który pozwala na szybkie i łatwe aplikowanie tuszu do wkładu. Dość z rozlaniem i zabrudzeniami po regenerowaniu oryginałów bądź zamienników jednorazowych.

4. Opatentowany system śledzenia poziomu atramentu w kartridżu blokuje pracę drukarki przy minimalnej pozostałości tuszu. Teraz możesz monitorować poziom tuszu w kartridżu poprzez sterownik oraz napełniać kartridż, kiedy jest na to potrzeba. Pełne bezpieczeństwo pracy drukarki.

Wieczne nano kartridże do Canon CLI-85. Bezzaworowa konstrukcja kartridża. Materiał absorbujący 3M w kartridżu gwarantuje maksymalną stabilność przy dowolnej ilości druku. Plamy po atramencie i nie w pełni wydrukowany obraz już pozostają w przeszłości. Minimalizacja strat przy druku.

6. Automatycznie resetowany chip ApexMic umożliwia wykonanie nieograniczonej ilości napełnień bez wyłączania licznika poziomu tuszu w sterowniku drukarki. Zachowuje się gwarancja producenta na sprzęt.

7. Wysokojakościowe tworzywo obudowy, która jest odlana jako całość, nie wstępuje w reakcję z tuszem i zachowuje swoje właściwości przez cały okres użytkowania. Przyjazność dla środowiska, niezawodność oraz wydłużenie okresu eksploatacji kartridży.

8. Kupujemy nano-kartridże tylko raz. Później dokupujemy tylko tusze do napełniania. Poważne oszczędności i efektywne wykorzystanie materiałów.

Wieczny nano-kartridż Canon - opis

Poza 8-ma przedstawionymi charakterystykami nasi testowicze wskazali jeszcze szereg zalet wywołujących zaufanie do produktu: próżne fabryczne opakowanie, oznaczenie certyfikacji ISO, lepszy wygląd, przyjemność w dotyku itd. Te oraz inne punkty postaramy się omówić w następnych artykułach poświęconych nowościom rynku materiałów eksploatacyjnych w Polsce.

www.pdf24.org    Send article as PDF   

Leave a Reply

Advertise Here
blog toplista Advertise Here