8 zalet stosowania wiecznych nano-kartridży do drukarek EPSON

Opublikowany 03 listopada 2014 przez Atramentówka

W niniejszym artykule chcemy podzielić się naszym pozytywnym doświadczeniem testowania nano-kartridży do drukarek Epson. Porównawszy ten produkt z dostępnymi na rynku materiałami eksploatacyjnymi do Epson możemy z pewnością stwierdzić, że mamy o czym opowiedzieć i dlaczego warto go używać.

Nano-kartridze do Epson T1801-T1804Przypomnijmy jedynie, że nano-kartridże to wieczne napełnialne kartridże nowej generacji. Głównym pomysłem twórców tego produktu jest maksymalne obniżenie kosztów druku. Nano-kartridże do drukarek Epson można kupić w sklepie internetowym ATRAMENTÓWKA.COM

Wszystkie zalety nano-kartridży do drukarek Epson ujęliśmy w 8 punktach, którymi ten produkt wyróżnia się na tle innych produktów – kartridży oryginalnych, zamienników jednorazowych oraz wiecznych kartridży poprzedniego pokolenia.

1. Opatentowany system mocowania kartridża w karetce drukarki. Zatrzask daje możliwość prawidłowo zainstalować kasetę bez wysiłku fizycznego Brak problemów związanych z instalacją oraz akceptacją kartridży.

2. Filtr powietrza. Chroni pojemnik od kurzu, jak również zapobiega wywietrzeniu atramentu. Maksymalna stabilność druku niezależnie od warunków eksploatacji drukarki.

3. Automatycznie resetowany chip ApexMic umożliwia wykonanie nieograniczonej ilości napełnień. Wysokiej jakości układ zapewnia łatwy proces resetowania licznika zużytego atramentu. Bardzo ważny punkt pod względem użytkowania. Komunikat „Pojemnik z tuszem nie może być zidentyfikowany” pozostaje w przeszłości.

Nano-kartridż do Epson XP4. Filtr czyszczenia atramentu. Zapobiega przedostawaniu się złej jakości atramentu do głowicy drukującej. Maksymalne bezpieczeństwo dla drukarki.

5. Wewnętrzne filtry w komorach kartridża. Chronią przed drobnymi zmianami konsystencji tuszu oraz zapobiegają przedostawaniu się twardych cząsteczek z jednej komory w drugą i dalej do głowicy drukującej. Niszczenie mitu o zamiennikach szkodzących głowicy drukującej.

6. Wysokojakościowe tworzywo kartridża nie wstępuje w reakcję z tuszem i zachowuje swoje właściwości przez cały okres użytkowania. Przyjazność dla środowiska i niezawodność.

7. Kupujemy kartridże tylko raz. Później dokupujemy tylko tusze do napełniania. Poważne oszczędności i efektywne wykorzystanie materiałów.

8. Nano-kartridże ATRAMENTÓWKA są fabrycznie napełnione i gotowe do pracy. Dodatkowo otrzymujesz 12-15 ml tuszu w zależności od modelu kartridża.Zalety nano-kartridży Epson

Jak widzimy, nano-kartridże do Epson dysponują całym szeregiem zalet, których nie posiadają tak niektóre oryginalne kartridże, jak i zamienniki jednorazowe. Pamiętajmy również, że wszystkie te zalety mogą być przekreślone stosowaniem niejakościowych tuszy do napełniania nano-kartridży. Dlatego zalecamy używać tylko markowe oraz sprawdzone tusze, na przykład tusze z oferty sklepu ATRAMENTÓWKA.COM

www.pdf24.org    Send article as PDF   

Leave a Reply

Advertise Here
blog toplista Advertise Here